Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6957
Poslední dražitel: 7969

Blátivá cesta
olej plátno na kartonu, 43, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 6958
Poslední dražitel: 8278

Liesler Josef (1912 - 2005)

Na břehu moře
kombinovaná technika na papíře, 30 x 84 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, v dolní části uprostřed kompozice cca 10 cm rýha, mírné oděrky, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:55:00
Číslo položky: 6955
Poslední dražitel: 8333

Zátiší s koroptvemi
olej na překližce, 25 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 6946
Poslední dražitel: 8260

Potok v zimě
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 6948
Poslední dražitel: 7957

Nečitelně signováno

Pianistka
olej na plátně, 100 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části záplata, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6945
Poslední dražitel: 7961

Kůrka V.

Předjaří u Blatin
olej na kartonu, 40 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:30:00
Číslo položky: 6953
Poslední dražitel: 7959

Kohout Alois (1891 - 1977)

olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6985
Poslední dražitel: 8283

Nesignováno

Na pastvě
olej na plátně, 52 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:15:00
Číslo položky: 6986
Poslední dražitel: 8159

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Motiv ze Stockholmu
olej na plátně, 35 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:10:00
Číslo položky: 6981
Poslední dražitel: 7979

Štolovský Josef (1879 - 1936)

V zahradě
olej na kartonu, 44 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014  22:05:00

do květnové aukce 2018