Číslo položky: 7019
Poslední dražitel: 5810

Toman Karel (1888 - ?)

Kotvící bárky
kombinovaná technika na papíře, 24 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 7016
Poslední dražitel: 6614

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 7007
Poslední dražitel: 8384

Pohled na statek
olej na plátně, 72 x 95 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:30:00
Číslo položky: 7008
Poslední dražitel: 8330

Emler František (1912 - 1992)

kombinovaná technika na papíře, 40, 5 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7018
Poslední dražitel: 8181

Nesignováno

olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis Nemastil, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:20:00
Číslo položky: 7014
Poslední dražitel: 8300

Podešva František (1893 - 1979)

Zelená harmonika
olej plátno na kartonu, 32 x 21 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:15:00
Číslo položky: 7017
Poslední dražitel: 8336

Balíček Karel (1904 - ?)

kombinovaná technika na papíře, 28 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6998
Poslední dražitel: 8367

Černý Karel (1910 - 1960)

olej na plátně, 62 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PN, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dívka na obrazu je dodavatelkou tohoto díla do dražby
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  23:35:00
Číslo položky: 6973
Poslední dražitel: 8107

Kůrka V.

Chalupa na Šumavě
olej na sololitu, 39 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 6982
Poslední dražitel: 8351

Strützel Otto (1855-1930)

Oráč
olej na plátně, 115 x 150 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč