Číslo položky: 7041
Poslední dražitel: 8374

Slovenská krajina
olej na kartonu, 67 x 100 cm, rámováno, rám, malba a karton poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:15:00
Číslo položky: 7057
Poslední dražitel: 6557

Paříž
suchá jehla, lept, 14 x 28 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 7043
Poslední dražitel: 7958

Letadlo
litografie, 20 x 28, 5 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1980, 76/200
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 7028
Poslední dražitel: 8365

Bělský František V. (1884 - 1968)

Kopretiny
olej na plátně, 74 x 95 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:55:00
Číslo položky: 7046
Poslední dražitel: 7603

Diblík František X. (1887 - 1955)

Chryzantémy
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:50:00
Číslo položky: 7047
Poslední dražitel: 7823

olej na kartonu, 27 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7045
Poslední dražitel: 8376

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Hrádek nad Vrchlicí v Kutné Hoře
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozená, zašpiněná, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 7042
Poslední dražitel: 7914

Moravec Alois (1899 - 1987)

Vlachovo březí
olej na sololitu, 36 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:35:00
Číslo položky: 7036
Poslední dražitel: 7816

Bím Tomáš (* 1946)

Na útesu
barevná litografie, 64, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a pasparta poškozeny, signováno UD, datováno 1999, 21/80
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2014  20:25:00
Číslo položky: 7037
Poslední dražitel: 7816

Bím Tomáš (* 1946)

Bazén
barevná litografie, 64 x 48 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno UD, datováno 1997, 9/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč