Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 7020
Poslední dražitel: 8376

Párový obraz - Kolotoč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 91 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  21:45:00
Číslo položky: 7032
Poslední dražitel: 8402

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

olej na kartonu, 64 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7031
Poslední dražitel: 8401

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Pražské zákoutí
olej na kartonu, 39, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, karton v dolní části zlomen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  21:40:00
Číslo položky: 7013
Poslední dražitel: 7266

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Vojenská čepice
olej na plátně, 80 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  21:35:00
Číslo položky: 7025
Poslední dražitel: 7807

olej na kartonu, 51 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7030
Poslední dražitel: 8400

Benáres
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, nutno čistit a restaurovat, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7012
Poslední dražitel: 7968

Zátiší s peněženkou
olej na sololitu, 51 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  21:15:00
Číslo položky: 7010
Poslední dražitel: 8386

Chrám sv. Víta
olej na plátně, 104 x 169 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 7015
Poslední dražitel: 6705

Jakesch Alexander (1862 - 1934)

Sedící dívka
olej na plátně, 50, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:45:00
Číslo položky: 7016
Poslední dražitel: 6614

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2014  20:35:00

do květnové aukce 2018