9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Číslo položky: 6919
Poslední dražitel: 7931

Weran Karel (1887 - ?)

Zasněná
olej na plátně, 42, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 6906
Poslední dražitel: 7927

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Galantní scéna
olej na kartonu, 48 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  20:10:00
Číslo položky: 6907
Poslední dražitel: 7927

Zátiší s koroptvemi
olej na překližce, 25 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč