9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 6991
Poslední dražitel: 7986

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Pohled na hrad
olej na plátně, 53, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:15:00
Číslo položky: 6949
Poslední dražitel: 8334

Krkonoše
olej na kartonu, 56 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 6959
Poslední dražitel: 7963

Rieder C. (1840 - 1905)

Horské jezero
olej na plátně, 47 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6947
Poslední dražitel: 8321

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

kombinovaná technika na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 6954
Poslední dražitel: 8158

Chalupy v zimě
olej na plátně, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6957
Poslední dražitel: 7969

Blátivá cesta
olej plátno na kartonu, 43, 5 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6958
Poslední dražitel: 8278

Liesler Josef (1912 - 2005)

Na břehu moře
kombinovaná technika na papíře, 30 x 84 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, v dolní části uprostřed kompozice cca 10 cm rýha, mírné oděrky, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:55:00
Číslo položky: 6956
Poslední dražitel: 7962

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Rybáři na Vltavě
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:45:00
Číslo položky: 6955
Poslední dražitel: 8333

Zátiší s koroptvemi
olej na překližce, 25 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:40:00
Číslo položky: 6946
Poslední dražitel: 8260

Potok v zimě
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2014  20:35:00

do aukce Červen 2020.