Slovenská krajina olej na kartonu, 67 x 100 cm, rámováno, rám, malba a karton poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Hrádek nad Vrchlicí v Kutné Hoře olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozená, zašpiněná, signováno PD, 1. pol. 20. století