9 300 000 Kč

Číslo položky: 7066
Poslední dražitel: 8237

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Dvojitě
olej na dřevě, 26 x 14 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:30:00
Číslo položky: 7067
Poslední dražitel: 7975

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na dřevě, 47 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis od autora, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:25:00
Číslo položky: 7088
Poslední dražitel: 6011

Váchal Josef (1884 - 1969)

Adam a Eva
barevný dřevoryt, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, signováno v kameni PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 900 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7101
Poslední dražitel: 6020

Váchal Josef (1884 - 1969)

Memoriam M. Aleš
barevný dřevoryt, 15 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7097
Poslední dražitel: 7704

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Musé de Cluny
akvarel na papíře, 48 x 31, 5 cm, rámováno, pasparta, rám a papír poškozeny, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:20:00
Číslo položky: 7114
Poslední dražitel: 7716

Nesignováno

Portrét dámy
olej na plátně, 68 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoláž, zepředu na kovovém štítku A. Machek, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:10:00
Číslo položky: 7090
Poslední dražitel: 8357

Monogram J. M.

Studie krajiny
kombinovaná technika na kartonu, 18, 5 x 28 cm, rámováno, rám poškozen, signováno monogramem J. M. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:05:00
Číslo položky: 7095
Poslední dražitel: 8238

Háša Jaroslav (1890 - ?)

Přijel cirkus
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7100
Poslední dražitel: 8364

Nesignováno

Havelská tržnice
kombinovaná technika na kartonu, 67, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4690
Poslední dražitel: 6504

Čertovka
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč