Pražské zákoutí olej na kartonu, 39, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, karton v dolní části zlomen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vojenská čepice olej na plátně, 80 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na kartonu, 51 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Benáres olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, nutno čistit a restaurovat, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s peněženkou olej na sololitu, 51 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chrám sv. Víta olej na plátně, 104 x 169 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen