9 300 000 Kč

Číslo položky: 14126
Poslední dražitel: 14730

Max František (1895 - 1969)

Náměstí
olej na kartonu, 35, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:35:00
Číslo položky: 14253
Poslední dražitel: 13843

Orání
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14015
Poslední dražitel: 13676

Nesignováno

Real Palazzo di Portici
kvaš na papíře, 7, 5 x 10 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:30:00
Číslo položky: 14016
Poslední dražitel: 13677

Nesignováno

Villa Reale
kvaš na papíře, 7, 2 x 10 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14129
Poslední dražitel: 13606

Max František (1895 - 1969)

Výhled na Prahu
olej na kartonu, 32, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:25:00
Číslo položky: 14148
Poslední dražitel: 13385

Břízy v krajině
olej plátno na kartonu, 37 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13994
Poslední dražitel: 13932

Nesignováno

olej na kartonu, 47, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:20:00
Číslo položky: 14032
Poslední dražitel: 13303

olej na kartonu, 14 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14061
Poslední dražitel: 13558

Nečitelně signováno

Kubistické zátiší
kombinovaná technika na papíře (olej, písek), 51 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PH, datováno 1965
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14101
Poslední dražitel: 12541

Bukáček František (1910 - ?)

Zátiší slaměnek
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč