9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14248
Poslední dražitel: 13690

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 89 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:30:00
Číslo položky: 14006
Poslední dražitel: 14631

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Dívčí akty
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Dosažená cena: 1 030 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:20:00
Číslo položky: 13989
Poslední dražitel: 13508

Wagner Ladislav Maria (* 1945)

Huba plná oříšků
kombinovaná technika na sololitu, 60 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:15:00
Číslo položky: 14038
Poslední dražitel: 13543

Milenci
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14090
Poslední dražitel: 13579

Nesignováno

Dostihy v Paříži
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 405 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14135
Poslední dražitel: 13610

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Koupání v Cidlině
olej na překližce, 40 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, na zadní straně razítko z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14252
Poslední dražitel: 14444

Portrét Anny Loukotové
olej - koláž na plátně, 50 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dílo pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:10:00
Číslo položky: 14036
Poslední dražitel: 12362

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

olej na plátně, 95 x 60 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:05:00
Číslo položky: 14087
Poslední dražitel: 13576

olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy mírná krakeláž, signováno LD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14251
Poslední dražitel: 13841

Syn J. Loukoty Josef
olej na plátně, 57, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD a PD, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dílo pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč