9 300 000 Kč

Číslo položky: 14096
Poslední dražitel: 13763

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Z Holice u Pardubic
olej na plátně, 100 x 125 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:20:00
Číslo položky: 14172
Poslední dražitel: 14771

Rozhovor
olej plátno na kartonu, 38 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14261
Poslední dražitel: 13661

Trampota Jan - pravděpodobně okruh autora

Vesnice v zimě
olej na plátně, 72 x 102 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1923, znalecká expertiza nebyla provedena
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13999
Poslední dražitel: 13665

olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:15:00
Číslo položky: 14026
Poslední dražitel: 12879

Nesignováno

Makové pole
olej na lepence, 39 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14134
Poslední dražitel: 14354

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 27, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14158
Poslední dražitel: 13627

Z rána na pasece u Karlštejna
olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14249
Poslední dražitel: 13840

Kočka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14255
Poslední dražitel: 13694

olej plátno na kartonu, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14107
Poslední dražitel: 13590

Kaván František - okruh autora (?)

Makové pole
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, znalecká expertiza nebyla provedena
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:10:00