Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14124
Poslední dražitel: 14729

Max František (1895 - 1969)

Od Petřína
olej na kartonu, 30, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:50:00
Číslo položky: 14152
Poslední dražitel: 14366

olej na kartonu, 41 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14260
Poslední dražitel: 13698

barevná litografie, 27 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1987, 56/75
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14021
Poslední dražitel: 14438

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Podvečer
olej na překližce, 40 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:45:00
Číslo položky: 14024
Poslední dražitel: 13804

Zátiší s mísou ovoce
olej na plátně, 32, 5 x 47, 5 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14062
Poslední dražitel: 14625

Nesignováno

Děvčátko s kůzletem
akvarel na papíře, 12 x 15 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14063
Poslední dražitel: 14626

Nesignováno

Děvčátka na houpačce
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14125
Poslední dražitel: 13603

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 46, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14064
Poslední dražitel: 11190

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Zasněžená Praha
barevná litografie, 35, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 2 950 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:40:00
Číslo položky: 14156
Poslední dražitel: 13625

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.