Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14160
Poslední dražitel: 13899

Sluky
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:45:00
Číslo položky: 14250
Poslední dražitel: 13841

Hřiby
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dílo pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:40:00
Číslo položky: 14088
Poslední dražitel: 13578

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Únik
olej na plátně, 98 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1970, dílo vystaveno v Kyjově roku 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 67 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:35:00
Číslo položky: 14256
Poslední dražitel: 13695

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14085
Poslední dražitel: 13575

Bauch Jan (1898 - 1995)

Žonglér
olej na plátně, 45 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:30:00
Číslo položky: 14257
Poslední dražitel: 13695

Podzim na Českomoravské Vysočině
olej na plátno na kartonu, 64 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14012
Poslední dražitel: 13674

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

olej na plátně, 86 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:25:00
Číslo položky: 14094
Poslední dražitel: 14022

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívčí akt s jablkem
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem UD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14109
Poslední dražitel: 14658

Portrét Lídy Otáhalové
olej plátno na překližce, 55 x 38 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14010
Poslední dražitel: 14275

Cestou k lesu v zimě
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mikrodírky v plátně, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:20:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.