9 300 000 Kč

Číslo položky: 14105
Poslední dražitel: 12637

Nečitelně signováno

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 49 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zvlněný karton, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:50:00
Číslo položky: 14138
Poslední dražitel: 13858

Dívka s paraplíčkem
černobílá litografie, 60 x 50 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14163
Poslední dražitel: 14775

Pražský motiv
olej na kartonu, 37 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14259
Poslední dražitel: 14843

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Eva
reliéfní tisk na papíře, 31, 5 x 23, 5 cm, zlaceno, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14002
Poslední dražitel: 14092

suchá jehla, 30 x 26, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír mírně zvlněn, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:45:00
Číslo položky: 14161
Poslední dražitel: 13628

Nečitelně signováno

Kubistické zátiší s rumem
olej na plátně, 59 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14166
Poslední dražitel: 13603

Nesignováno (Drtikol František ?)

olej na překližce, 37 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14025
Poslední dražitel: 13778

Dívčí akty
černobílá litografie, 47, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:40:00
Číslo položky: 13981
Poslední dražitel: 13652

olej na kartonu, 27 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:35:00
Číslo položky: 14023
Poslední dražitel: 13682

Motiv z Francie
olej na plátně, 49 x 69 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč