9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14028
Poslední dražitel: 13536

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Tání
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14035
Poslední dražitel: 13540

Gruber Ivan (1929 - 2015)

Kaplička
olej na kartonu, 46 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14120
Poslední dražitel: 13845

Nečitelně signováno

Jezdec s koněm
olej na plátně, 61 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14264
Poslední dražitel: 13701

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Zátiší s ovocem
olej na překližce, 33 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14136
Poslední dražitel: 13500

Krajina u řeky
olej na kartonu, 30 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:15:00
Číslo položky: 13998
Poslední dražitel: 13786

Jančálek Cyril (1891 - 1954)

olej na překližce, 54 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:10:00
Číslo položky: 14258
Poslední dražitel: 13697

olej plátno na kartonu, 26 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14020
Poslední dražitel: 13932

olej na kartonu, 37 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:05:00
Číslo položky: 14127
Poslední dražitel: 14730

Max František (1895 - 1969)

Karlův most
olej na kartonu, 34, 5 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14179
Poslední dražitel: 13641

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 84 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč