9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14033
Poslední dražitel: 14674

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14104
Poslední dražitel: 12637

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14005
Poslední dražitel: 12835

Sklizeň
akvarel na papíře, 42 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:15:00
Číslo položky: 14017
Poslední dražitel: 14327

Otepi slámy
olej na kartonu, 28, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14072
Poslední dražitel: 14667

Pytlák
olej na překližce, 51 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka místy popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14165
Poslední dražitel: 14575

Podzimní krajina s řekou
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13987
Poslední dražitel: 13395

Monogram J. Z.

Plachetnice
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:10:00
Číslo položky: 14001
Poslední dražitel: 14634

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Ilsée: Prinzessin von Tripolis
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14043
Poslední dražitel: 13546

Noční chodec
kombinovaná technika na papíře, 20 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, na přední straně pozůstalostní razítko autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13982
Poslední dražitel: 13503

Bauch Jan (1898 - 1995)

Zátiší s ovocem
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:05:00