9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14061
Poslední dražitel: 13558

Nečitelně signováno

Kubistické zátiší
kombinovaná technika na papíře (olej, písek), 51 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PH, datováno 1965
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:20:00
Číslo položky: 14101
Poslední dražitel: 12541

Bukáček František (1910 - ?)

Zátiší slaměnek
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14150
Poslední dražitel: 13386

olej plátno na kartonu, 30 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:15:00
Číslo položky: 14041
Poslední dražitel: 13964

Toman Václav (1896 - 1962)

Podzimní les
olej na plátně, 45 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:10:00
Číslo položky: 14121
Poslední dražitel: 14726

Max František (1895 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 46 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14141
Poslední dražitel: 11595

Zjevení
uhel na papíře, 29, 5 x 43, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14173
Poslední dražitel: 14057

Skála Vít (1883 - 1967)

olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13996
Poslední dražitel: 13513

Arabská čtvrť v Tangeru
barevná litografie, 28 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:05:00
Číslo položky: 14011
Poslední dražitel: 13943

Skála Vít (1883 - 1967)

Žně na horách
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14100
Poslední dražitel: 14725

Alferi P.

Benátky
olej plátno na kartonu, 68 x 55 cm, nerámováno, volně loženo, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:00:00