Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14157
Poslední dražitel: 12580

Jarmark
olej na plátně, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:00:00
Číslo položky: 14159
Poslední dražitel: 13392

Děti u vody
olej na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14037
Poslední dražitel: 14341

Hořánek Jaroslav (1925 - 1995)

Ráno v Bubenči
olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957, vystavováno v roce 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:55:00
Číslo položky: 14068
Poslední dražitel: 13564

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

olej na sololitu, 34, 5 x 24, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B. LD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14071
Poslední dražitel: 14365

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Jarní krajina s rybníkem
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14262
Poslední dražitel: 14711

Les
olej na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13992
Poslední dražitel: 13807

Nečitelně signováno

olej na plátně, 52, 5 x 42 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:50:00
Číslo položky: 13995
Poslední dražitel: 13932

Malý Jan (1898 - 1954)

Zámecká zahrada
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14031
Poslední dražitel: 13302

Lesní potok
olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14067
Poslední dražitel: 13562

olej na sololitu, 37, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B. PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.