9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14117
Poslední dražitel: 13432

olej na kartonu, 14 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:00:00
Číslo položky: 14128
Poslední dražitel: 14732

Max František (1895 - 1969)

Černá věž v Praze
olej na kartonu, 46, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14122
Poslední dražitel: 13601

Max František (1895 - 1969)

Od Zámeckých schodů
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:55:00
Číslo položky: 14155
Poslední dražitel: 14044

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Žampach
olej na kartonu, 41 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14169
Poslední dražitel: 11932

Nesignováno (Molnár Karel)

Na houbách
olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám, karton a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14265
Poslední dražitel: 13701

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 49, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14139
Poslední dražitel: 14350

Karas Karel (1892 - 1969)

Ženský akt
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14171
Poslední dražitel: 13635

Nečitelně signováno

Horská krajina s chalupou
olej na plátně, 13 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:45:00
Číslo položky: 14178
Poslední dražitel: 13791

Molnár Karel (1903 - 1981)

Karlův most
olej plátno na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno neodborně fixováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14243
Poslední dražitel: 13836

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Pohled na zříceninu
kombinovaná technika na kartonu, 16, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč