Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14139
Poslední dražitel: 14350

Karas Karel (1892 - 1969)

Ženský akt
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14171
Poslední dražitel: 13635

Nečitelně signováno

Horská krajina s chalupou
olej na plátně, 13 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:45:00
Číslo položky: 14178
Poslední dražitel: 13791

Molnár Karel (1903 - 1981)

Karlův most
olej plátno na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno neodborně fixováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14243
Poslední dražitel: 13836

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Pohled na zříceninu
kombinovaná technika na kartonu, 16, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14242
Poslední dražitel: 13685

Soukup

Makové pole
olej na kartonu, 27, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:40:00
Číslo položky: 14177
Poslední dražitel: 14739

Augusta Jaroslav (1878 - 1970)

Před kostelem
olej na plátně, 115 x 135 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nepůvodní rám, plátno v horní části mírně vybouleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  23:05:00
Číslo položky: 14160
Poslední dražitel: 13899

Sluky
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:45:00
Číslo položky: 14250
Poslední dražitel: 13841

Hřiby
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dílo pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:40:00
Číslo položky: 14088
Poslední dražitel: 13578

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Únik
olej na plátně, 98 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1970, dílo vystaveno v Kyjově roku 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 67 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:35:00
Číslo položky: 14085
Poslední dražitel: 13575

Bauch Jan (1898 - 1995)

Žonglér
olej na plátně, 45 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:30:00

do JARNÍ AUKCE.