9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14034
Poslední dražitel: 13540

Chaloupka Karel (1889 - 1969)

Vřesoviště
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:00:00
Číslo položky: 14116
Poslední dražitel: 13894

Molitor Otto (1889 - ?)

Moravské slavnosti
olej na překližce, 58 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14175
Poslední dražitel: 14704

Liesler Josef (1912 - 2005)

Stavba železnice Loveč - Trojan
tempera na papíře, 32 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14004
Poslední dražitel: 13669

Nesignováno (Ženíšek František)

Ve skalnaté krajině u ohýnku
olej na plátně, 35, 5 x 80 cm, malba v lunetě, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:55:00
Číslo položky: 14029
Poslední dražitel: 14655

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Podzim v Podzámecké zahradě v Kroměříži
olej na plátně, 50 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14066
Poslední dražitel: 13562

Anděl
černobílá litografie, 22 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, přeložky, signováno tužkou PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14073
Poslední dražitel: 13567

Szontagh Tibor (1873 - 1930)

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14118
Poslední dražitel: 13749

Štáfl Otakar (1884 - 1945)

Rozkvetlé stromy u vstupu
olej plátno na kartonu, 45 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s věnováním LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14167
Poslední dražitel: 13632

Molnár Karel (1903 - 1981)

Koupel
olej na sololitu, 42 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14180
Poslední dražitel: 14779

Přadlena
černobílá litografie, 62 x 69 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, místy přeložky, zahnědlé skvrny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč