Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14082
Poslední dražitel: 14025

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 30 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:35:00
Číslo položky: 14092
Poslední dražitel: 14000

Tužínský Alois (1907 - ?)

Norský fjord
olej na kartonu, 25 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14070
Poslední dražitel: 13985

Skála Vít (1883 - 1967)

Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:30:00
Číslo položky: 14018
Poslední dražitel: 14126

Emler František (1912 - 1992)

Tání
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:25:00
Číslo položky: 14084
Poslední dražitel: 13846

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Stařeček a stařenka z Boršic
kombinovaná technika na papíře, 29 x 47 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14174
Poslední dražitel: 14058

Skála Vít (1883 - 1967)

Krajina ve žních
olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14042
Poslední dražitel: 13965

Toman Václav (1896 - 1962)

olej na plátně, 30 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:15:00
Číslo položky: 14083
Poslední dražitel: 14026

Lauterbach Julius K. (1873 - 1939)

Dívka v šátku
olej na kartonu, 41, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13986
Poslední dražitel: 14628

Šebek Jan (1890 - 1966)

Chod
olej na překližce, 35, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:10:00
Číslo položky: 13997
Poslední dražitel: 13818

Kostelík
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1934
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.