9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14114
Poslední dražitel: 14697

Cesta od Betlému k Pusté Rybné v létě
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:00:00
Číslo položky: 14153
Poslední dražitel: 13623

Wagner Ladislav Maria (* 1945)

Koloběžka
olej na sololitu, 30 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14047
Poslední dražitel: 13548

Zátiší s kytarou
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:55:00
Číslo položky: 14095
Poslední dražitel: 13582

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívčí akt s holubicí
olej na plátně, 95 x 75 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 190 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14154
Poslední dražitel: 14376

Pohled na zasněžené město
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14022
Poslední dražitel: 14233

Jarní krajina s řekou
olej na lepence, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, lepenka mírně zvlněná, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:50:00
Číslo položky: 14046
Poslední dražitel: 13548

kombinovaná technika na papíře, 15 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14246
Poslední dražitel: 13688

Kubín Otakar - pravděpodobně okruh autora

Květinové zátiší
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13988
Poslední dražitel: 14381

Bím Tomáš (* 1946)

Žižkovská lodička
olej na plátně, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:45:00
Číslo položky: 14091
Poslední dražitel: 13579

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

olej na sololitu, 44 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1964, dílo bude publikováno v připravované monografii autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč