9 300 000 Kč

Číslo položky: 14185
Poslední dražitel: 12970

Studna v Karlachových sadech
černobílá litografie, 41, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 300/300, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:40:00
Číslo položky: 14059
Poslední dražitel: 13557

Ovocný trh
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:35:00
Číslo položky: 14060
Poslední dražitel: 13640

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej na plátně, 71 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14110
Poslední dražitel: 14218

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14113
Poslední dražitel: 14015

Zimní podvečer ve Viganticích
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba v dobrém stavu, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14019
Poslední dražitel: 14665

Předjaří na řece
olej na plátně, 52 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:30:00
Číslo položky: 14044
Poslední dražitel: 13547

Hostinec
kombinovaná technika na papíře, 25 x 15, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, na přední straně pozůstalostní razítko autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:25:00
Číslo položky: 14009
Poslední dražitel: 11781

Léto na Vysočině
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rýha v malbě o velikosti cca 3 cm, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14033
Poslední dražitel: 14674

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14104
Poslední dražitel: 12637

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč