9 300 000 Kč

Číslo položky: 14065
Poslední dražitel: 14158

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

"Keď z koňa spadnem..."
tuš na papíře, 25, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno UD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:10:00
Číslo položky: 14123
Poslední dražitel: 14728

Max František (1895 - 1969)

Karmelická ulice v Praze
olej na kartonu, 47, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14263
Poslední dražitel: 13700

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Podvečerní krajina
olej na překližce, 23 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13991
Poslední dražitel: 13509

Zákoutí z Hradčan
černobílá litografie, 31, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1933
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:00:00
Číslo položky: 14080
Poslední dražitel: 13572

Nesignováno

Zátiší s knihou
olej na překližce, 31 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14140
Poslední dražitel: 13474

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Z okolí Sázavy
olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1920
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14162
Poslední dražitel: 13394

Bukáček František (1910 - ?)

Macešky
olej na plátně, 24 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14137
Poslední dražitel: 14748

Procházka František X. (1887 - 1950)

Děti na louce
olej na plátně, 63 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:55:00
Číslo položky: 14149
Poslední dražitel: 14745

Zasněžené chalupy
olej plátno na kartonu, 31 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14168
Poslední dražitel: 13469

Monogram M. K. (Molnár Karel)

Koně
olej na sololitu, 32, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:45:00