Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14107
Poslední dražitel: 13590

Kaván František - okruh autora (?)

Makové pole
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, znalecká expertiza nebyla provedena
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:10:00
Číslo položky: 14115
Poslední dražitel: 13893

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

olej na plátně, 99 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14186
Poslední dražitel: 13975

suchá jehla, 38 x 25 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14245
Poslední dražitel: 13837

Rabas Václav - pravděpodobně okruh autora

olej na kartonu, 23 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1943, znalecká expertiza nebyla provedena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14112
Poslední dražitel: 13005

olej na kartonu, 34, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:05:00
Číslo položky: 14187
Poslední dražitel: 13609

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

olej na plátně, 35 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14241
Poslední dražitel: 13834

Lesní zátiší v zimě
olej na plátně, 107 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na zadní straně ošetřeno voskem, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14000
Poslední dražitel: 13516

Torzo
černobílá litografie, 72 x 55 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1996
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:00:00
Číslo položky: 14102
Poslední dražitel: 13587

Tykadla
olej - asfalt - latex na sololitu, 52 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14266
Poslední dražitel: 13965

Nesignováno

Karel Gott
olej na kartonu, 39 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, s dodatečným přípisem - věnováním od Karla Gotta, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.