9 300 000 Kč

Číslo položky: 13984
Poslední dražitel: 13750

Zallinger

Dívka v bílých šatech
olej na plátně, 67, 5 x 51 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, rentoilováno, signováno PD, datováno 1796
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:35:00
Číslo položky: 13985
Poslední dražitel: 13844

Christov Georgi (1897 - ?)

Západ slunce nad mořem
olej na plátně, 51, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:30:00
Číslo položky: 14039
Poslední dražitel: 12868

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13983
Poslední dražitel: 12246

Nesignováno (Musatov Grigorij ?)

Dvě děvčátka
olej na plátně, 22 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně vybouleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:25:00
Číslo položky: 14069
Poslední dražitel: 13861

Vesnice v zimě
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14176
Poslední dražitel: 13639

Hála Jan (1890 - 1959)

Tanec
akvarel na papíře, 55 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936, na zadní straně autorské razítko, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14184
Poslední dražitel: 13645

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Portréty dětí
olej na kartonu, 37, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14003
Poslední dražitel: 14318

Špillar Karel (1871 - 1939)

olej na kartonu, 31, 5 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14014
Poslední dražitel: 13946

Lesní interiér
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14035
Poslední dražitel: 13540

Gruber Ivan (1929 - 2015)

Kaplička
olej na kartonu, 46 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč