9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14102
Poslední dražitel: 13587

Tykadla
olej - asfalt - latex na sololitu, 52 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:00:00
Číslo položky: 14266
Poslední dražitel: 13965

Nesignováno

Karel Gott
olej na kartonu, 39 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, s dodatečným přípisem - věnováním od Karla Gotta, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13993
Poslední dražitel: 14659

Brož Josef (1904 - 1980)

Zima
tempera na kartonu, 67, 5 x 76, 5 cm, rámováno, rám a karton poškozeny, zkřížený rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:55:00
Číslo položky: 14144
Poslední dražitel: 13617

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Holandský přístav
olej na plátně, 27, 5 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14164
Poslední dražitel: 13811

olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14182
Poslední dražitel: 14443

olej na kartonu, 27 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14093
Poslední dražitel: 13663

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Muž s koněm
olej na kartonu, 29, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:45:00
Číslo položky: 14103
Poslední dražitel: 13588

Červen
olej - asfalt - latex na sololitu, 52 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14013
Poslední dražitel: 14657

Jízda kočárem
barevná litografie, 30 x 39 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, 71/75, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:40:00
Číslo položky: 14030
Poslední dražitel: 13537

olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč