Abstraktní kompozice olej na sololitu, 34, 5 x 24, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B. LD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Jarní krajina s rybníkem olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zámecká zahrada olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti auto...
Lesní potok olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Abstraktní kompozice olej na sololitu, 37, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B. PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Dívka s paraplíčkem černobílá litografie, 60 x 50 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Pražský motiv olej na kartonu, 37 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen