9 300 000 Kč

Číslo položky: 14141
Poslední dražitel: 11595

Zjevení
uhel na papíře, 29, 5 x 43, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:10:00
Číslo položky: 14173
Poslední dražitel: 14057

Skála Vít (1883 - 1967)

olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13996
Poslední dražitel: 13513

Arabská čtvrť v Tangeru
barevná litografie, 28 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:05:00
Číslo položky: 14011
Poslední dražitel: 13943

Skála Vít (1883 - 1967)

Žně na horách
olej na kartonu, 22 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14100
Poslední dražitel: 14725

Alferi P.

Benátky
olej plátno na kartonu, 68 x 55 cm, nerámováno, volně loženo, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:00:00
Číslo položky: 14117
Poslední dražitel: 13432

olej na kartonu, 14 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14128
Poslední dražitel: 14732

Max František (1895 - 1969)

Černá věž v Praze
olej na kartonu, 46, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14122
Poslední dražitel: 13601

Max František (1895 - 1969)

Od Zámeckých schodů
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:55:00
Číslo položky: 14155
Poslední dražitel: 14044

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Žampach
olej na kartonu, 41 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14169
Poslední dražitel: 11932

Nesignováno (Molnár Karel)

Na houbách
olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám, karton a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč