Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14170
Poslední dražitel: 13635

Nečitelně signováno

Koňské spřežení
olej na plátně, 13 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:45:00
Číslo položky: 14181
Poslední dražitel: 14779

Ilustrace
černobílá litografie, 25 x 18, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 12/20, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:40:00
Číslo položky: 14268
Poslední dražitel: 13704

Novák Karel

olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 50 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.