9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE

Číslo položky: 14137
Poslední dražitel: 14748

Procházka František X. (1887 - 1950)

Děti na louce
olej na plátně, 63 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:55:00
Číslo položky: 14149
Poslední dražitel: 14745

Zasněžené chalupy
olej plátno na kartonu, 31 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14168
Poslední dražitel: 13469

Monogram M. K. (Molnár Karel)

Koně
olej na sololitu, 32, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:45:00
Číslo položky: 14170
Poslední dražitel: 13635

Nečitelně signováno

Koňské spřežení
olej na plátně, 13 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14181
Poslední dražitel: 14779

Ilustrace
černobílá litografie, 25 x 18, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 12/20, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:40:00
Číslo položky: 14268
Poslední dražitel: 13704

Novák Karel

olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 50 Kč