9 300 000 Kč

Číslo položky: 14181
Poslední dražitel: 14779

Ilustrace
černobílá litografie, 25 x 18, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 12/20, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:40:00
Číslo položky: 14268
Poslední dražitel: 13704

Novák Karel

olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč