Výhled na Prahu olej na kartonu, 32, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Břízy v krajině olej plátno na kartonu, 37 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kubistické zátiší kombinovaná technika na papíře (olej, písek), 51 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PH, datováno 1965
Zátiší slaměnek olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina olej plátno na kartonu, 30 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chrám sv. Mikuláše olej na kartonu, 46 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen