9 300 000 Kč

Číslo položky: 14010
Poslední dražitel: 13523

Cestou k lesu v zimě
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mikrodírky v plátně, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:55:00
Číslo položky: 14102
Poslední dražitel: 13587

Tykadla
olej - asfalt - latex na sololitu, 52 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:00:00
Číslo položky: 14000
Poslední dražitel: 13568

Torzo
černobílá litografie, 72 x 55 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1996
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14085
Poslední dražitel: 13575

Bauch Jan (1898 - 1995)

Žonglér
olej na plátně, 45 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:05:00
Číslo položky: 14086
Poslední dražitel: 13576

Uprka Joža (1861 - 1940)

Děvče v kroji
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:10:00
Číslo položky: 14088
Poslední dražitel: 13578

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Únik
olej na plátně, 98 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1970, dílo vystaveno v Kyjově roku 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:15:00
Číslo položky: 14094
Poslední dražitel: 13582

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívčí akt s jablkem
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem UD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:20:00
Číslo položky: 14109

Portrét Lídy Otáhalové
olej plátno na překližce, 55 x 38 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:25:00
Číslo položky: 14139
Poslední dražitel: 11653

Karas Karel (1892 - 1969)

Ženský akt
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14141

Zjevení
uhel na papíře, 29, 5 x 43, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč