9 300 000 Kč

Číslo položky: 14035

Gruber Ivan (1929 - 2015)

Kaplička
olej na kartonu, 46 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:10:00
Číslo položky: 14136
Poslední dražitel: 11651

Krajina u řeky
olej na kartonu, 30 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14014
Poslední dražitel: 13814

Lesní interiér
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:15:00
Číslo položky: 14134

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 27, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13984
Poslední dražitel: 13505

Zallinger

Dívka v bílých šatech
olej na plátně, 67, 5 x 51 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, rentoilováno, signováno PD, datováno 1796
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14120
Poslední dražitel: 14197

Nečitelně signováno

Jezdec s koněm
olej na plátně, 61 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14026
Poslední dražitel: 13954

Nesignováno

Makové pole
olej na lepence, 39 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:25:00
Číslo položky: 14115

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

olej na plátně, 99 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14039
Poslední dražitel: 11304

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:30:00
Číslo položky: 14144
Poslední dražitel: 13617

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Holandský přístav
olej na plátně, 27, 5 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč