9 300 000 Kč

Číslo položky: 14126
Poslední dražitel: 13867

Max František (1895 - 1969)

Náměstí
olej na kartonu, 35, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:10:00
Číslo položky: 14173
Poslední dražitel: 11896

Skála Vít (1883 - 1967)

olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14138
Poslední dražitel: 13613

Dívka s paraplíčkem
černobílá litografie, 60 x 50 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:15:00
Číslo položky: 14016

Nesignováno

Villa Reale
kvaš na papíře, 7, 2 x 10 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14032
Poslední dražitel: 13303

olej na kartonu, 14 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14101
Poslední dražitel: 12541

Bukáček František (1910 - ?)

Zátiší slaměnek
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:20:00
Číslo položky: 13994
Poslední dražitel: 13932

Nesignováno

olej na kartonu, 47, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14148
Poslední dražitel: 11381

Břízy v krajině
olej plátno na kartonu, 37 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14002
Poslední dražitel: 13502

suchá jehla, 30 x 26, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír mírně zvlněn, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:25:00
Číslo položky: 14253

Orání
Příhoz: 100 Kč