Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14268
Poslední dražitel: 13704

Novák Karel

olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  19:40:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.