Připravujeme únorovou aukci 2018.

Číslo položky: 10791

Dívka s květinami
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:25:00
Číslo položky: 10786
Poslední dražitel: 9305

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Pohled na Pražský hrad
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:30:00
Číslo položky: 10814

Čejka Jan (1888 - 1934)

olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:35:00
Číslo položky: 10824
Poslední dražitel: 9787

olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:40:00
Číslo položky: 10751

Monogram A. P.

Stojící dívčí akt
akvarel, tuš na papíře, VP 44 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:45:00
Číslo položky: 10798

Zimní potok
olej na plátně, 70 x 99, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:50:00
Číslo položky: 10800

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 96 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10796
Poslední dražitel: 11506

Marold Luděk (1865 - 1898)

Merenda
olej na dřevě, 31, 5 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  22:00:00
Číslo položky: 10760

Nesignováno (H. Boettinger?)

Dívčí akty
konvolut 2 tužkokreseb, 25, 5 x 18, 5 cm a 37, 5 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:00:00
Číslo položky: 10767
Poslední dražitel: 11562

Krasický Marcel (1898 - 1968)

olej na kartonu, 25, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:05:00

do únorové aukce 2018