Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10984
Poslední dražitel: 10387

Král Jaroslav (1883 - 1942)

Dívka s košem ovoce
tuš na papíře, VP 27 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:30:00
Číslo položky: 10945
Poslední dražitel: 10761

Monogram M. B.

Ilustrace
tuš na papíře, 6 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:25:00
Číslo položky: 10944
Poslední dražitel: 10762

Monogram M. B.

Ilustrace
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10943
Poslední dražitel: 10761

Monogram M. B.

Ilustrace
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10946
Poslední dražitel: 10762

Monogram M. B.

Ilustrace
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:00:00
Číslo položky: 10886
Poslední dražitel: 11662

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 49, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  22:20:00
Číslo položky: 10920
Poslední dražitel: 11594

Zikmund František (1893 - 1955)

olej na plátně, 23 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  22:05:00
Číslo položky: 10894
Poslední dražitel: 11953

olej na kartonu, 25, 5 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  22:00:00
Číslo položky: 10927
Poslední dražitel: 11808

Tokající tetřívci
olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10893
Poslední dražitel: 11478

Potok v zimě
olej na kartonu, 25, 5 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:55:00

do květnové aukce 2018