Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10952
Poslední dražitel: 11641

Nelahozeves
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 53 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  22:40:00
Číslo položky: 10933
Poslední dražitel: 8960

kombinovaná technika na papíře, 65 x 99 cm, rámováno, zaskleno matným sklem, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 24 050 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  22:30:00
Číslo položky: 10925
Poslední dražitel: 11501

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Bitva
olej na plátně, 60, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  22:10:00
Číslo položky: 10970
Poslední dražitel: 11654

Cesta v polích
olej na kartonu, 55 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10972
Poslední dražitel: 11534

Břízy
olej na plátně, 100 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Plzni
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10974
Poslední dražitel: 9646

Musil Leopold (1920 - 1997)

Radvanice
olej na sololitu, 35 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10915
Poslední dražitel: 11617

Podešva František (1893 - 1979)

Rozsévač
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1937, na zadní straně štítek z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  22:05:00
Číslo položky: 10971
Poslední dražitel: 11875

olej na plátně, 70 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10755
Poslední dražitel: 11309

Procházka Antonín (1882 - 1945)

kombinovaná technika na kartonu, 32 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  22:00:00
Číslo položky: 10916
Poslední dražitel: 11193

Ilustrace k Lermontovovu démonu
suchá jehla, kolorováno, 25, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, přiložen nákupní doklad z roku 1977, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:45:00