Připravujeme únorovou aukci 2018.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Číslo položky: 10761
Poslední dražitel: 11381

Dumont François (1850 - ?)

Hráči karet
olej na dřevě, 37, 5 x 46 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1895
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:00:00
Číslo položky: 10762
Poslední dražitel: 10488

Bažanti
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:05:00
Číslo položky: 10776
Poslední dražitel: 11461

Mucha Alfons (1860 - 1939)

tužka na papíře, 40 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem Paris, datováno 1903
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:10:00
Číslo položky: 10768

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Výhled na město
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:15:00
Číslo položky: 10763
Poslední dražitel: 11386

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 68, 5 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:20:00
Číslo položky: 10770

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:25:00
Číslo položky: 10784
Poslední dražitel: 11485

Černý Bedřich (1889 - ?)

Všesokolský slet
akvarel na papíře, 90 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno s věnováním Bedřich Černý LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:30:00
Číslo položky: 10783
Poslední dražitel: 9301

Na Vltavě
olej na plátně, 84 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:35:00
Číslo položky: 10778
Poslední dražitel: 11480

Pohled do krajiny
olej na plátně, 50 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:40:00
Číslo položky: 10755

Procházka Antonín (1882 - 1945)

kombinovaná technika na kartonu, 32 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:45:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

do únorové aukce 2018