Číslo položky: 8725
Poslední dražitel: 10037

Na kraji lesa
olej na plátně, 120 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 74 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  22:30:00
Číslo položky: 8633
Poslední dražitel: 9423

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

olej na plátně, 72, 5 x 54, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 265 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  22:10:00
Číslo položky: 8607
Poslední dražitel: 9565

Červnový den
olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu potvrzení o pravosti od autora, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  22:05:00
Číslo položky: 8608
Poslední dražitel: 7742

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Vesnice
olej na plátně, 81 x 116 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1935, zezadu razítko z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  22:00:00
Číslo položky: 8634
Poslední dražitel: 9645

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

olej na plátně, 64, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, malba místy odpadá, nutno restaurovat, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 221 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:55:00
Číslo položky: 8610
Poslední dražitel: 9169

Podzim na Vysočině
olej na plátně, 45 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:50:00
Číslo položky: 8636
Poslední dražitel: 9972

Langer Karel (1878 - 1947)

Májová neděle na Hradčanech
olej na kartonu, 76 x 111 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, vlevo dole přípis autora, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:40:00
Číslo položky: 8738
Poslední dražitel: 10075

U Zlatohorského rybníka
olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu přípis autora, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:35:00
Číslo položky: 8821
Poslední dražitel: 10143

Březina Václav (1862 - 1906)

Dobytek u řeky
olej na plátně, bez vypínacího rámu, 46 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno zvlněno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  21:30:00
Číslo položky: 8824
Poslední dražitel: 9214

Ilustrace
kvaš na papíře, 34, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč