9 300 000 Kč

Číslo položky: 8431
Poslední dražitel: 9812

Podvečer na venkově
kombinovaná technika na papíře, 34, 5 x 43, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  21:15:00
Číslo položky: 8464
Poslední dražitel: 9766

Pasáček
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8430
Poslední dražitel: 7678

Monogram B. W.

olej na plátně, 72, 5 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  21:10:00
Číslo položky: 8458
Poslední dražitel: 9626

Nesignováno (Gustav Macoun ?)

olej na plátně, 70, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8440
Poslední dražitel: 9553

Nesignováno

kombinovaná technika na plátně, fixováno na dřevo, 53 x 40, 5 cm, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  20:50:00
Číslo položky: 8441
Poslední dražitel: 7761

Nesignováno

Pohled na hrad
olej na dřevě, 13, 5 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  20:45:00
Číslo položky: 8477
Poslední dražitel: 9826

Bansagi Vincze (1881 - 1960)

Odpoledne u vody
olej na plátně, 97 x 107 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 51 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  22:15:00
Číslo položky: 8579
Poslední dražitel: 8876

olej plátno na kartonu, 64 x 50 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  22:10:00
Číslo položky: 8573
Poslední dražitel: 9842

Říp
olej na kartonu, 36 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  22:05:00
Číslo položky: 8526
Poslední dražitel: 7911

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Německá Rybná
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:55:00