Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Číslo položky: 8489
Poslední dražitel: 9839

Venkovský rybník
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno 2 x LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  21:30:00
Číslo položky: 8486
Poslední dražitel: 9025

Motiv z Paříže
kombinovaná technika na papíře, 49, 5 x 68 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, místy skvrny, přeložky, signováno nečitelně vrytím do papíru s přípisem a nečitelnou datací PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  21:10:00