Venkovský rybník olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno 2 x LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z Paříže kombinovaná technika na papíře, 49, 5 x 68 cm, rámováno, zaskleno, papír poškozen, místy skvrny, přeložky, signováno nečitelně vrytím do papíru s přípisem a nečitelnou datací PD, 2. pol. 20. století