Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8572
Poslední dražitel: 9762

Ulička pod hájem po bombardování
olej na překližce, 43 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:40:00
Číslo položky: 8465
Poslední dražitel: 8676

Rybník u D. Vody
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu tužkou přípis autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:35:00
Číslo položky: 8442
Poslední dražitel: 9751

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Na starém Labi
olej na překližce, 24 x 34 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:30:00
Číslo položky: 8551
Poslední dražitel: 9443

Nečitelně signováno (František Gross ?)

Stroj ve městě
olej plátno na kartonu, 39, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LH, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:25:00
Číslo položky: 8523
Poslední dražitel: 9671

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívka se zrcátkem
olej na plátně, 46 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:20:00
Číslo položky: 8475
Poslední dražitel: 9858

olej na kartonu, 31 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:10:00
Číslo položky: 8556
Poslední dražitel: 7826

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:00:00
Číslo položky: 8535
Poslední dražitel: 9713

Lodě na Vltavě
olej na překližce, 16, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:40:00
Číslo položky: 8555
Poslední dražitel: 9694

Popovič Atanasije (1885 - 1948)

V přístavu
pastel na papíře, 44, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:35:00
Číslo položky: 8524
Poslední dražitel: 9672

Motiv z Jugoslávie
olej na plátně, 40 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:30:00