Číslo položky: 8432
Poslední dražitel: 7898

Zima na Benecku
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  22:30:00
Číslo položky: 8578
Poslední dražitel: 9620

Zimní potok
olej na kartonu, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy vymytá, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  22:05:00
Číslo položky: 8577
Poslední dražitel: 9709

Makové pole
olej na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:50:00
Číslo položky: 8576
Poslední dražitel: 9619

olej na plátně, 47 x 115 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:45:00
Číslo položky: 8571
Poslední dražitel: 9615

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Orlické hory ve žních
tempera na papíře, 37 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1954, zezadu štítek "Vystaveno na výstavě Umělecké besedy Alšova síň"
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:40:00
Číslo položky: 8519
Poslední dražitel: 9860

Výhled na moře
olej na kartonu, 32, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:30:00
Číslo položky: 8546
Poslední dražitel: 9877

Jiroudek František (1914 - 1991)

Vinice
olej na plátně, 47 x 59 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:25:00
Číslo položky: 8485
Poslední dražitel: 9700

Langer Karel (1878 - 1947)

Pohled na město
kombinovaná technika na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:15:00
Číslo položky: 8474
Poslední dražitel: 9842

Würbel Franz Theodor (1858 - ?)

Dívka v šátku
olej na plátně, 31 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:05:00
Číslo položky: 8421
Poslední dražitel: 9599

olej na kartonu, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:00:00