Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8428
Poslední dražitel: 9515

olej na plátně, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:00:00
Číslo položky: 8537
Poslední dražitel: 9591

Monogram V. B.

Rybář
kombinovaná technika na papíře, 10 x 13 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:45:00
Číslo položky: 8462
Poslední dražitel: 8966

Liesler Josef (1912 - 2005)

Ryby
kombinovaná technika na papíře, 57 x 81 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  22:25:00
Číslo položky: 8525
Poslední dražitel: 9494

Plachetnice na moři
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  22:10:00
Číslo položky: 8490
Poslední dražitel: 9761

Krkonošská bouda
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, zezadu přípis od autora, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:55:00
Číslo položky: 8420
Poslední dražitel: 9805

Brožík Václav (1851 - 1901)

olej na plátně, 45, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s věnováním LD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:45:00
Číslo položky: 8548
Poslední dražitel: 9599

Nečitelně signováno (Gustav Macoun ?)

Pražská ulička
olej na kartonu, 60 x 63, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, nečitelně signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8448
Poslední dražitel: 8962

Borovice
olej na kartonu, 23 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:30:00
Číslo položky: 8488
Poslední dražitel: 9080

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 24, 5 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8461
Poslední dražitel: 9683

Boháček Karel (1886 - 1928)

V zahradě
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:25:00