Orlické hory ve žních tempera na papíře, 37 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1954, zezadu štítek "Vystaveno na výstavě Umělecké besedy Alšova síň"
Pohled na město kombinovaná technika na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století