Číslo položky: 8466
Poslední dražitel: 9767

Pohled na hrad Křivoklát
olej na plátně, 115 x 140 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v horní části uprostřed záplata cca 2 cm, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  22:00:00
Číslo položky: 8549
Poslední dražitel: 9714

Sychra Vladimír (1903 - 1963)

Slunečnice
olej na plátně, 81 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:55:00
Číslo položky: 8568
Poslední dražitel: 9839

Velká voda
olej plátno na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1903, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8417
Poslední dražitel: 9824

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 91 x 115 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:50:00
Číslo položky: 8418
Poslední dražitel: 9420

Radimský Václav (1867 - 1946)

Polabí u Kolína nad Labem
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 300 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8580
Poslední dražitel: 9553

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Jablka
olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8413
Poslední dražitel: 9780

Želnava
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 150 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:45:00
Číslo položky: 8445
Poslední dražitel: 9839

Památník (kresby od Jos. Lady, J. Trnky aj.)

Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 134 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8459
Poslední dražitel: 8984

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Labyrint světa a ráj srdce, konvolut 7 kusů grafických listů
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 275 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8601
Poslední dražitel: 9862

Jakub František (1875 - 1940)

Koupání
olej na překližce, 60 x 74, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, překližka mírně zvlněna, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 29 200 Kč
Příhoz: 500 Kč