Pohled na Pražský hrad olej na plátně, 70 x 96, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, nutno restaurovat, signováno PD, 2. pol. 20. století
Labská tůň na Poděbradsku olej na kartonu, 61, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pod Černou horou olej na kartonu, 32 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní krajina olej plátno na kartonu, 42 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen