Číslo položky: 8509
Poslední dražitel: 9683

Šetelík Dimitrij (1908 - 1991)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 70 x 96, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, nutno restaurovat, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:45:00
Číslo položky: 8412
Poslední dražitel: 9616

Labská tůň na Poděbradsku
olej na kartonu, 61, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:35:00
Číslo položky: 8409
Poslední dražitel: 9290

kombinovaná technika na kartonu, 56 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:15:00
Číslo položky: 8407
Poslední dražitel: 9289

olej na kartonu, 32 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:10:00
Číslo položky: 8408
Poslední dražitel: 9290

Pod Černou horou
olej na kartonu, 32 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8411
Poslední dražitel: 9291

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej plátno na kartonu, 42 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8521
Poslední dražitel: 9723

Plaček Jan B. (1890 - 1980)

Mostecká věž
olej na plátně, 99, 5 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:05:00
Číslo položky: 8527
Poslední dražitel: 9696

Kozák Václav (1889 - 1969)

Zima v Praze
olej na kartonu, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  20:55:00
Číslo položky: 8507
Poslední dražitel: 8990

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Milenci
grafika, 52 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, skvrny, rýhy, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  20:50:00
Číslo položky: 8530
Poslední dražitel: 9363

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 103 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  20:40:00