Číslo položky: 8467
Poslední dražitel: 9668

Leu August Wilhelm (1819-1897)

Alpská krajina
olej na plátně, 121 x 164 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, rentoaláž, signováno PD, datováno 1870
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:35:00
Číslo položky: 8424
Poslední dražitel: 9638

Okolí Libuně
olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem autora PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:30:00
Číslo položky: 8427
Poslední dražitel: 9066

Monogram J. U.

olej na dřevě, 31 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:20:00
Číslo položky: 8478
Poslední dražitel: 9856

"Nepokoušej mne!"
olej na plátně, 90 x 130 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:15:00
Číslo položky: 8544
Poslední dražitel: 9229

Saudek Kája (1935 - 2015)

Motiv z Letné
olej na plátně, 55 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 8479
Poslední dražitel: 9704

Drtikol František (1883 - 1961)

Kameny
olej na sololitu, 30 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 10/11, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:10:00
Číslo položky: 8426
Poslední dražitel: 9381

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Lukavec u Hořic
olej na plátně, 55 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  21:45:00
Číslo položky: 8570
Poslední dražitel: 9761

Dvůr Strachov
olej na kartonu, 70 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1931, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8422
Poslední dražitel: 8421

Hudeček František (1909 - 1990)

Sekáč
olej na plátně, 77 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části mírná krakeláž, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  21:25:00
Číslo položky: 8460
Poslední dražitel: 9657

Tetřevi
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč