Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8484
Poslední dražitel: 9554

Jarní nálada
olej na kartonu, 49, 5 x 54, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, datováno 1911 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:15:00
Číslo položky: 8419
Poslední dražitel: 9662

Politické hovory manželů Veverkových
kombinovaná technika na papíře, 15 x 11 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:10:00
Číslo položky: 8483
Poslední dražitel: 9589

Píseň o Kubíčkovi miláčkovi
lept, 30, 5 x 27 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  20:55:00
Číslo položky: 8482
Poslední dražitel: 9407

St. Brice
olej na kartonu, 65 x 79 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, dosignováno, přímý dar od autora, datováno 1960, zezadu přípis, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 56 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  22:30:00
Číslo položky: 8469
Poslední dražitel: 9820

Bansagi Vincze (1881 - 1960)

U jezera
olej na plátně, 66 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno 2 x PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  22:05:00
Číslo položky: 8532
Poslední dražitel: 9700

Chwala Fritz (1872 - 1936)

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8487
Poslední dražitel: 9838

Profil I.
pastel na papíře, 20 x 24 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:55:00
Číslo položky: 8470
Poslední dražitel: 9821

Bansagi Vincze (1881 - 1960)

Zima
olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:45:00
Číslo položky: 8509
Poslední dražitel: 9683

Šetelík Dimitrij (1908 - 1991)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 70 x 96, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, nutno restaurovat, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8412
Poslední dražitel: 9616

Labská tůň na Poděbradsku
olej na kartonu, 61, 5 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:35:00