Číslo položky: 8428
Poslední dražitel: 9515

olej na plátně, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  21:00:00
Číslo položky: 8429
Poslední dražitel: 9515

kvaš na papíře, 32 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:50:00
Číslo položky: 8537
Poslední dražitel: 9591

Monogram V. B.

Rybář
kombinovaná technika na papíře, 10 x 13 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:45:00
Číslo položky: 8454
Poslední dražitel: 8266

Rusňák Jan (1911 - 2001)

Postavy
olej na kartonu, 42 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:40:00
Číslo položky: 8540
Poslední dražitel: 7197

Muž v kroji
kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 28, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:35:00
Číslo položky: 8518
Poslední dražitel: 9578

Motiv z Jugoslávie
olej na kartonu, 32 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:25:00
Číslo položky: 8303
Poslední dražitel: 9133

Nečitelně signováno

Plachetnice
olej na kartonu, 49 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:20:00
Číslo položky: 8516
Poslední dražitel: 9689

Monogram A.

Radegast
tuš na papíře, ilustrace, 17, 5 x 10 cm, rámováno, pasparta, papír poškozen, místy skvrny, signováno monogramem A. PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  20:00:00
Číslo položky: 8462
Poslední dražitel: 8966

Liesler Josef (1912 - 2005)

Ryby
kombinovaná technika na papíře, 57 x 81 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  22:25:00
Číslo položky: 8525
Poslední dražitel: 9494

Plachetnice na moři
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  22:10:00