Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 8490
Poslední dražitel: 9761

Krkonošská bouda
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, zezadu přípis od autora, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:55:00
Číslo položky: 8420
Poslední dražitel: 9805

Brožík Václav (1851 - 1901)

olej na plátně, 45, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s věnováním LD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:45:00
Číslo položky: 8548
Poslední dražitel: 9599

Nečitelně signováno (Gustav Macoun ?)

Pražská ulička
olej na kartonu, 60 x 63, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, nečitelně signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8448
Poslední dražitel: 8962

Borovice
olej na kartonu, 23 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:30:00
Číslo položky: 8488
Poslední dražitel: 9080

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 24, 5 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8461
Poslední dražitel: 9683

Boháček Karel (1886 - 1928)

V zahradě
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:25:00
Číslo položky: 8484
Poslední dražitel: 9554

Jarní nálada
olej na kartonu, 49, 5 x 54, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, datováno 1911 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:15:00
Číslo položky: 8419
Poslední dražitel: 9662

Politické hovory manželů Veverkových
kombinovaná technika na papíře, 15 x 11 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  21:10:00
Číslo položky: 8483
Poslední dražitel: 9589

Píseň o Kubíčkovi miláčkovi
lept, 30, 5 x 27 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  20:55:00
Číslo položky: 8514
Poslední dražitel: 6864

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Plachetnice
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  20:40:00