Číslo položky: 8529
Poslední dražitel: 9697

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Břízy
olej na plátně, 107,5 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  20:35:00
Číslo položky: 8528
Poslední dražitel: 9675

Vohánková Božena (1881 - 1957)

Stará Boleslav
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  20:10:00
Číslo položky: 8481
Poslední dražitel: 6870

Gross František (1909 - 1985)

Střechy
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  22:20:00
Číslo položky: 8505
Poslední dražitel: 9711

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Muži v krojích
olej plátno na kartonu, 22, 5 x 17 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  22:05:00
Číslo položky: 8522
Poslední dražitel: 9724

Hofman Ansen Eduard (1820 - 1904)

Salome
olej na plátně, 105, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zepředu štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8404
Poslední dražitel: 9610

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Stojící dívčí akt
olej na kartonu, 88 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, singnováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  21:55:00
Číslo položky: 8506
Poslední dražitel: 8479

Portrét ženy
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  21:45:00
Číslo položky: 8405
Poslední dražitel: 9100

Zachránce
olej na plátně, 39 x 33 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  21:40:00
Číslo položky: 8446
Poslední dražitel: 9639

olej na plátně, 78 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy mírná krakeláž, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8406
Poslední dražitel: 9315

olej na kartonu, 14, 5 x 20 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1957, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2016  21:35:00