9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 8508
Poslední dražitel: 9878

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  22:05:00
Číslo položky: 8471
Poslední dražitel: 9544

Jaro
olej na kartonu, 26, 5 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno tužkou s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:55:00
Číslo položky: 8542
Poslední dražitel: 9010

Smetana Jan (1918 - 1998)

Cesta z Přílep do Žalova
olej na plátně, 69, 5 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:50:00
Číslo položky: 8493
Poslední dražitel: 9714

Váchal Josef (1884 - 1969)

Deset příběhů o psech
11 x dřevoryt, rozměry cca 20 x 15 cm, v papírových deskách, rok 1930, vše signováno PD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:35:00
Číslo položky: 8533
Poslední dražitel: 9870

Klidné odpoledne na Mani
barevná litografie, 48, 5 x 65 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 19/95, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:30:00
Číslo položky: 8543
Poslední dražitel: 9722

Bauch Jan (1898 - 1995)

Česání ovoce
kvaš na papíře, 39 x 44, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8175
Poslední dražitel: 7153

Menšík Stanislav (1912 - 1970)

Krajina ze Svatého Kopečka
olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:25:00
Číslo položky: 8455
Poslední dražitel: 9679

Holan Karel (1893 - 1953)

Karlův most
olej na plátně, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:20:00
Číslo položky: 8452
Poslední dražitel: 9814

Břízy
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:15:00
Číslo položky: 8534
Poslední dražitel: 8359

Tři králové
barevná litografie, 36 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 93/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do aukce Květen 2020.