Rybáři olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jaro olej na kartonu, 26, 5 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno tužkou s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Cesta z Přílep do Žalova olej na plátně, 69, 5 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen