Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 8584
Poslední dražitel: 9920

Liebscher Karel (1851 - 1906)

kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:35:00
Číslo položky: 8586
Poslední dražitel: 9059

Nečitelně signováno

Alpská romantická krajina
olej na dřevě, 28, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1852
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8588
Poslední dražitel: 9853

Nesignováno

olej na dřevě, 14 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:25:00
Číslo položky: 8554
Poslední dražitel: 9829

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

olej na kartonu, 70, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:20:00
Číslo položky: 8563
Poslední dražitel: 9891

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 45, 5 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1920, zezadu přípis autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:10:00
Číslo položky: 8564
Poslední dražitel: 9133

Bříza v krajině
olej na lepence, 20, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8467
Poslední dražitel: 9668

Leu August Wilhelm (1819-1897)

Alpská krajina
olej na plátně, 121 x 164 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, rentoaláž, signováno PD, datováno 1870
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:35:00
Číslo položky: 8424
Poslední dražitel: 9638

Okolí Libuně
olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem autora PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:30:00
Číslo položky: 8427
Poslední dražitel: 9066

Monogram J. U.

olej na dřevě, 31 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:20:00
Číslo položky: 8478
Poslední dražitel: 9856

"Nepokoušej mne!"
olej na plátně, 90 x 130 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.5.2016  22:15:00