Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 8583
Poslední dražitel: 9933

Fischer Ludwig Hans (1848 - 1915)

Náměstí v Rakousku
akvarel na papíře, 27 x 55 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:40:00
Číslo položky: 8584
Poslední dražitel: 9920

Liebscher Karel (1851 - 1906)

kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:35:00
Číslo položky: 8586
Poslední dražitel: 9059

Nečitelně signováno

Alpská romantická krajina
olej na dřevě, 28, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1852
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8589
Poslední dražitel: 9774

Romberg Michail Borisovič (1918 - 1982)

olej plátno na dřevě, 18, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8588
Poslední dražitel: 9853

Nesignováno

olej na dřevě, 14 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:25:00
Číslo položky: 8594
Poslední dražitel: 9863

Nesignováno

Rabín
olej na plátně, 28, 5 x 23 cm, rámováno, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8554
Poslední dražitel: 9829

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

olej na kartonu, 70, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:20:00
Číslo položky: 8590
Poslední dražitel: 9775

olej na plátně, 23, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně štítek "Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v roce 1947?, pod číslem katalogu 137"
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8563
Poslední dražitel: 9891

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na kartonu, 45, 5 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1920, zezadu přípis autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:10:00
Číslo položky: 8564
Poslední dražitel: 9133

Bříza v krajině
olej na lepence, 20, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč