Číslo položky: 8450
Poslední dražitel: 9530

Čejka Jan (1888 - 1934)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 48, 5 x 91 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části plátno protrženo cca 1 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  21:05:00
Číslo položky: 8453
Poslední dražitel: 9622

Nečitelně signováno

U jezera
olej na plátně, 60 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8472
Poslední dražitel: 9161

Chalupy na Vožicku
olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 650 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8443
Poslední dražitel: 9833

Pošumavská vesnice
olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:55:00
Číslo položky: 8449
Poslední dražitel: 9529

Nesignováno

Dívka před zrcadlem
pastel na papíře, 64 x 74 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:45:00
Číslo položky: 8539
Poslední dražitel: 7128

Bouda Cyril (1901 - 1984)

kombinovaná technika na papíře, 30 x 23, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:20:00
Číslo položky: 8457
Poslední dražitel: 9595

Škrabánek František (1901 - 1971)

Venkovský rybník
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:10:00
Číslo položky: 8456
Poslední dražitel: 9420

Šindlerová Milada (1875 - 1941)

Upoutané bárky
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:05:00
Číslo položky: 8444
Poslední dražitel: 9526

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Růže
olej na plátně, 52 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  20:00:00
Číslo položky: 8494
Poslední dražitel: 9561

Nečitelně signováno

Soumrak
olej na plátně, 75 x 109 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nečitelně signováno PD, Barbizonská škola, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.4.2016  22:35:00