Číslo položky: 8595
Poslední dražitel: 9925

Nečitelně signováno

Raněný s řádovými sestrami
olej na plátně, 150 x 110 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v pravé horní části protrženo cca 4 cm, obtisknutý vypínací rám, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:15:00
Číslo položky: 8547
Poslední dražitel: 9894

Král Josef (1877 - 1914)

Pohádka o Zeleném zámku
pastel na papíře, 56, 5 x 80, 5 cm, rámováno, papír mírně zvlněn, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:10:00
Číslo položky: 8591
Poslední dražitel: 9855

Monogram Z. B.

olej plátno na kartonu, 22, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:05:00
Číslo položky: 8593
Poslední dražitel: 9776

Nesignováno

Chod na stráži
olej na plátně, 50 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoaláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8587
Poslední dražitel: 9852

Nesignováno

Odpoledne v parku
olej na plátně, 32 x 46 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:00:00
Číslo položky: 8596
Poslední dražitel: 9402

Pištěk Jan (* 1961)

Status Q 40
olej na plátně, 90 x 90 cm, nerámováno, nesignováno, datováno 2005
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8604
Poslední dražitel: 7380

David Jiří (* 1956)

Babylonská věž
olej na plátně, 90 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis autora, datováno 1986
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8425
Poslední dražitel: 9823

Práce na poli
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:55:00
Číslo položky: 8582
Poslední dražitel: 9849

Nečitelně signováno

Přístav Duino v Terstu
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:50:00
Číslo položky: 8597
Poslední dražitel: 9779

Jan J.

Zima v lese
olej na plátně, 46 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, vlevo uprostřed malba protržena na dvou místech cca 1 cm, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  20:45:00